AstroTV.cz
Registrace | Přihlásit se:
Naši astrologové a věštci Vám poradí v otázkách
lásky, partnerství,
zdraví
a peněz
Ocitli jste se v tíživé životní situaci? Potřebujete poradit s prací, s dětmi, s partnerem, s penězi nebo se zdravím?
Obraťte se na naše zkušené astrology, kartářky a věštce.
Zeptejte se karet nebo hvězd. Vezměte svůj život pevně do rukou.
Volejte!

Vyhledávání

Zadejte parametry, podle kterých chcete filtrovat věštce a astrology:

Dovednosti

Problémové oblasti

Způsoby výkladu

Astrologové a věštci

Jarka

Jmenuji se Jarka a zabývám se výkladem tarotových karet. Této činnosti se věnuji téměř 15 let a své poslání beru velmi vážně. Vždy se snažím klientovi co nejlépe poradit a pomoci. Věštím z tarotových karet, dále z Osho karet, Sabejského orákula a začátečnicky se také věnuji hypnóze. Navíc vedu bylinkovou poradnu.
Více informací »

Mirka

Moderní astrologii dělám aktivně 15 let. Nejsem jasnovidec, kartářka, věštec, čarodějka, ani nic podobného. Mám vzdělání v oboru psychologie, pedagogiky a sociální péče. Mimo to jsem také absolvovala speciální kurzy, díky kterým mohu skloubit psychologii s astrologií a tím klientovi nabídnout ucelený přehled o jeho osobnosti, či o konkrétním problému.
Více informací »

Valerie

Mezi mé techniky patří tarot a kyvadlo. Výkladem atrotových karet se zabývám asi 12 let,jak při osobních konzultacích, tak po telefonu. Používám rovněž metodou automatické kresby jako diagnostiku pro jednotlivce nebo jako metodu hodnocení partnerských vztahů. Tato metoda je spojena zároveň s automatickým psaním. Pomocí REIKI pracuji s klienty na harmonizaci jejich energetických center a odstraňování blokád na energetických drahách.
Více informací »

Foxiva

Partnerské vztahy, životní situace.
Více informací »

Syllwer

Numerologické rozbory.
Více informací »

Alex

Mezi mé odbornosti patří hlavně předpovědi a pomoc lidem s kyvadlem. Zabývám se výkladem tarotových karet a klasických vykládacích karet. Společně najdeme cestu, jak ulevit vašemu podvědomí, a také odpovědi na vaše nejdůležitější otázky. Pomoc je velmi důležitá a dostane se každému, kdo si o ni řekne. Nebojte se odhalit váš osud, jsem tu pro vás a společně vše zvládneme, ať už za pomocí tarotu či andělů, kteří nám jsou vždy nakloněni. Každý z nás má svého anděla, který ho chrání. A moc tarotu vám dá odpovědi, na co chcete.
Více informací »

Emília

Jsem jasnozřivá, pracuji s mnoha tvořivými technikami, používám kouli, karetní výklad s kartami (andělské, cikánské, taroty), kyvadlem, kameny, ohněm, runami, chyromantií (čtění z dlaní).
Více informací »

Pavla

Astrologie je v hlavním ohnisku mého zájmu...
Více informací »

Vladimír

Astrologie, tarot.
Více informací »

Marie

Zabývám se výkladem tarotových karet.
Více informací »

Valentina

Více informací »
© 2011 RAINMAKER | všechna práva vyhrazena | službu provozuje RAINMAKER s.r.o.

CZIN.eu | Firmy obchody a odkazy | Katalog odkazů | Katalog stránek Začátek.cz | Katalog-Firem.com | ONLINE-ONLINE.cz | Rink.cz