AstroTV.cz
Registrace | Přihlásit se:
Naši astrologové a věštci Vám poradí v otázkách
lásky, partnerství,
zdraví
a peněz
Ocitli jste se v tíživé životní situaci? Potřebujete poradit s prací, s dětmi, s partnerem, s penězi nebo se zdravím?
Obraťte se na naše zkušené astrology, kartářky a věštce.
Zeptejte se karet nebo hvězd. Vezměte svůj život pevně do rukou.
Volejte!
Jarka

Jarka

Klienti se na mě obracejí se svými starostmi a mým prvním úkolem je uklidnit je, abychom mohli začít pracovat na řešení jeho problému. Snažím se o to, aby se na svůj problém podívali z trochu jiného úhlu pohledu, a pak se společně snažíme najít to nejlepší řešení. Snažím se každému klientovi vysvětlit, že věci se nestávají jen tak, ale jsou výsledkem nějakého činu z minulosti, jak z tohoto života, tak ze života minulého. Partneři, děti, práce, ale i ostatní lidé, které do jejich života vstupují, v něm nejsou náhodou. Jsou pro ně zkouškou a na nich je co nejlépe ve zkoušce obstát. Mým posláním je jim toto ukázat a v jejich životních zkouškách jim pomáhat a vést je. Abych se této činnosti mohla věnovat co nejlépe, zřídila jsem si v letošním roce vlastní věštírnu. Dále se připravuji na kurzy „Výkladu karet“, abych i další čarodějky a čaroděje naučila této činnosti a poodhalila jim tajemství trochu jiného života, toho duchovního.

Karty však nejsou mou jedinou činností, také se zabývám bylinkami a jejich účinkem na naše zdraví i psychickou pohodu. V dnešním tak toxickém světě, kdy do vás denně proudí tolik škodlivých látek, je potřeba se zastavit a občas svému tělu dopřát kousek přírody. Ať už se jedná o bylinkové čaje nebo koupele, hlavní heslo zní: „Ať si tělo odpočine pro lepší fungování jak fyzické, tak i psychické“. Jednou z nesporných výhod bylinek je to, že si je můžete pěstovat třeba i doma v květináči. Díky tomu víte, že jsou vždy čerstvé a bez nežádoucích účinků. Já jsem byla na bylinkové léčbě vychovaná, nikdy jsem neměla ibalgin, ani brufen. Když mi je nejhůře, vezmu si paralen. Často slyším, že někteří lidé spolykají ibalginů a brufenů i několik denně, a to mě to úplně děsí. Jak někdo může svoje tělo huntovat léky, které mu spíše ublíží než pomohou? Já osobně preferuji čaje. Hlavně při chřipce a nachlazení mi vždycky pomůžou. Je lepší vrátit se zpět k přírodě, ze které jsme vzešli. Sama příroda vytvořila na každou bolístku nějakou rostlinku, která pomůže. Věděly to naše prababičky, víme to i my. Vemte si takovou levanduli. Z vlastí zkušenosti vím, že je výborná na rychlejší hojení malých ranek, oděrek, vyrážek apod. Stačí vzít levandulový olejíček, který vetřete na postižené místo. Nemá žádné vedlejší účinky, pokud na levanduli zrovna nemáte alergii. Stačí si dát tu práci, zasadit si ji a vypěstovat s láskou. Nebo zajít si do specializovaného obchodu, kde různé druhy bylinek prodávají. Naleznete zde různě zpracované rostliny. Krémy, čaje, masti, přísady do koupelí, inhalační směsi, olejíčky. Nejenomže pomůžete vašemu tělu, ale hned máte i lepší pocit, že se vám do těla nedostávají škodlivé látky z dalších léků. Znám jen málo lidí, kteří neberou nějaké léky (na tlak, srdce, štítnou žlázu, antikoncepční). Z tohoto důvodu nesmí léky kombinovat, tudíž se obracejí na bylinky. Ty neruší účinky léků, ale posilují zdraví.

Problémové oblasti

  • Zdraví
  • Láska
  • Peníze a podnikání
Ušetřete
a předplaťte si
kredit
pro vaše
konzultace
s našimi věštci
Láska

Test
má mě ráda,
má mě rád?

Denní horoskopy

Beran Beran21.3. - 20.4. Váhy Váhy23.9. - 23.10.
Býk Býk21.4. - 21.5. Štír Štír24.10. - 22.11.
Blíženci Blíženci22.5. - 21.6. Střelec Střelec25.11. - 21.12.
Rak Rak22.6. - 22.7. Kozoroh Kozoroh22.12. - 20.1.
Lev Lev23.7. - 22.8. Vodnář Vodnář21.1. - 20.2.
Panna Panna23.8. - 22.9. Ryby Ryby21.2. - 20.3.
© 2011 RAINMAKER | všechna práva vyhrazena | službu provozuje RAINMAKER s.r.o.

CZIN.eu | Firmy obchody a odkazy | Katalog odkazů | Katalog stránek Začátek.cz | Katalog-Firem.com | ONLINE-ONLINE.cz | Rink.cz