AstroTV.cz
Registrace | Přihlásit se:
Naši astrologové a věštci Vám poradí v otázkách
lásky, partnerství,
zdraví
a peněz
Ocitli jste se v tíživé životní situaci? Potřebujete poradit s prací, s dětmi, s partnerem, s penězi nebo se zdravím?
Obraťte se na naše zkušené astrology, kartářky a věštce.
Zeptejte se karet nebo hvězd. Vezměte svůj život pevně do rukou.
Volejte!
Valerie

Valerie

Jmenuji se Valerie a věcmi mezi nebem a zemí se zabývám přibližně 12 let. Začínala jsem s obyčejnými vykládacími kartami, ale pak jsem se seznámila s jednou úžasnou dámou kartářkou a ta mi ukázala tarotové karty, které mě oslovily, a proto jsem se o ně začala více zajímat. Velký krok v poznávání karet byl pro mě Prožitkový seminář o Tarotu. Dáma, která ho vedla, byla a je velmi nadaná a pro karty má obrovský cit. Na jejím semináři jsme poznaly Tarot a Velkou arkánu jinak. Pomocí tance a hudby a meditace jsme prožívaly pocit z jednotlivých karet, a právě tam jsem pochopila, že Tarot je to, co mě bude provázet životem. Začala jsem s Rider Waite Tarotem a zůstala mu věrná do dneška.

Ke kartám jsem postupně přidala i práci s kyvadlem, které mi pomáhá v momentech, kdy karty nedokáží jednoznačně odpovědět nebo otázka od klienta je pouze orientační - zda ano nebo ne. Kyvadlo je pro mě prodloužená ruka, používám ho velmi ráda, vlastním jich několik.

Další úžasnou věcí, která mi vešla do života, je automatická kresba spojená s automatickým psaním. Od mládí jsem ráda a hodně psala a někdy jsem ani netušila co to vlastně píšu, slova a věty se mi skládaly v hlavě jakoby samy od sebe. Pomohlo mi opět setkání s mojí drahou učitelkou, která se také zabývá těmito věcmi. Ta mi poodhalila to, co automatická kresba dokáže a že to, co se mi rodí v hlavě, jsou poselství pro lidi, které je jim prostřednictvím mých pastelek předáváno. Tato metoda mě velice zaujala a v dnešní době používám automatickou kresbu jako doplněk výkladu karet, při řešení partnerských vztahů, při odkrývání lidských povah, při diagnostikování zdravotních problémů a podobně.

Nic na světě se nedějě jen tak a nic není náhoda, tedy ani moje setkání s těmito třemi nádhernými dámymi, ketré mi pomohly najít moje poslání a směr a ani Vaše setkání se mnou není náhodné. Doufám, že tak jako ony mně tak i já Vám pomohu najít odpovědi na vaše otázky a společně najdeme řešení a cestu pro vaš život.

Problémové oblasti

  • Zdraví
  • Láska
  • Peníze a podnikání
Ušetřete
a předplaťte si
kredit
pro vaše
konzultace
s našimi věštci
Láska

Test
má mě ráda,
má mě rád?

Denní horoskopy

Beran Beran21.3. - 20.4. Váhy Váhy23.9. - 23.10.
Býk Býk21.4. - 21.5. Štír Štír24.10. - 22.11.
Blíženci Blíženci22.5. - 21.6. Střelec Střelec25.11. - 21.12.
Rak Rak22.6. - 22.7. Kozoroh Kozoroh22.12. - 20.1.
Lev Lev23.7. - 22.8. Vodnář Vodnář21.1. - 20.2.
Panna Panna23.8. - 22.9. Ryby Ryby21.2. - 20.3.
© 2011 RAINMAKER | všechna práva vyhrazena | službu provozuje RAINMAKER s.r.o.

CZIN.eu | Firmy obchody a odkazy | Katalog odkazů | Katalog stránek Začátek.cz | Katalog-Firem.com | ONLINE-ONLINE.cz | Rink.cz