AstroTV.cz
Registrace | Přihlásit se:
Naši astrologové a věštci Vám poradí v otázkách
lásky, partnerství,
zdraví
a peněz
Ocitli jste se v tíživé životní situaci? Potřebujete poradit s prací, s dětmi, s partnerem, s penězi nebo se zdravím?
Obraťte se na naše zkušené astrology, kartářky a věštce.
Zeptejte se karet nebo hvězd. Vezměte svůj život pevně do rukou.
Volejte!

Jak věštit z andělských karet?

Andělské karty představují jednoduchý a elegantní způsob, jak zjistit mnoho o vaší současné situaci, získat na ni jiný, neotřelý pohled, a dozvědět se, co vás čeká v budoucnu. Astro TV vám poradí, jak věštit z andělských karet a vnést si do života zcela nový zdroj inspirace.

Každý z nás to jistě někdy zažil. Ocitli jste se ve stavu, ve kterém jste potřebovali radu nebo pomoc zvenčí, ale po ruce nebyl nikdo, komu byste se mohli svěřit. Možná se jednalo o vaši práci, rodinu, zdraví, partnerský vztah, milostní život, budoucnost, anebo to bylo něco, co byste ani nedokázali slovy sdělit. Pokud chcete získat odlišný pohled na váš život a potřebujete občas trochu inspirace, zkuste andělské karty.

Na rozdíl od jiných výkladových systémů jsou andělské karty na výklad velmi jednoduché a nevyžadují dlouhodobý trénink, ani zvláštní schopnosti nebo znalosti. Můžete je používat i jako zdroj inspirace. Každá z nich je totiž pozitivní, nabízí vám alternativní pohled na situaci, důvody k přemýšlení nebo meditaci.

Balíček obsahuje obvykle 44 karet. Na trhu je několik druhů andělských karet, vyberte si jednoduše ty, které vám jako první padnou do oka. Uvidíte, že se vám s nimi bude skvěle pracovat. Z rubu jsou všechny karty stejné, většinou je na nich obrázek anděla nebo andělského světla, na líci pak najdete konkrétní obrázek, jeho vysvětlení a pozitivní afirmaci, která slouží jako myšlenka, na niž se máte zaměřit.

Výklad byste vždy měli začít tím, že v duchu poprosíte své anděly a duchovní průvodce o radu nebo odpověď na to, co vás trápí. Potom zamícháte svůj balíček karet a vyberete si tři, které na vás vypadnou nebo vás jakkoliv jinak zaujmou. Pokud máte nutkání položit doplňující otázku a vybrat si více karet, je to rovněž možné. Měli byste se řídit především svým instinktem.

První karta, kterou si vyberete a otočíte, se vztahuje k nedávné minulosti. Andělé vám přinášejí vhled do vaší situace a ukazují na její proměnlivost. Druhá karta značí současnost a její výklad v širších souvislostech, třetí karta se pojí s vaší blízkou budoucností. Karty byste vždy měli vnímat v kontextu daného problému i v jejich vzájemných vztazích. Andělé se vám jejich prostřednictvím snaží naznačit, jakým směrem byste měli upřít svou pozornost. Vaši minulost, přítomnost a budoucnost velmi často spojuje tenká linka. Když tento vzorec odhalíte, posunete se mílovými kroky kupředu v řešení vašeho problému.

Pokud budete s andělskými kartami pracovat dlouhodobě, pomohou vám ve vašem duchovním růstu. Velmi často se také stává, že si z balíčku taháte stále stejné karty, dokud se vám nepodaří daný problém uspokojivě vyřešit. Vaši duchovní průvodci vás zkrátka budou podporovat a vést v řešení každého vašeho problému tak dlouho, dokud sami nenajdete tu správnou cestu.

Andělské karty také můžete využívat k meditacím a k řešení běžných každodenních starostí. Stačí si zkrátka a jednoduše vytáhnout kartu dne a tu si přečíst pro inspiraci. V případě, že potřebujete vedení v některé životní oblasti, ale nemáte žádnou konkrétní otázku, můžete požádat o obecný výklad, takže prosba může být formulována například takto: Ukažte mi prosím vše, co potřebuji vědět. Na závěr každého výkladu byste svým andělům měli poděkovat za vedení a zajímavé informace, které jste jejich prostřednictvím získali. Hodně úspěchů při výkladech andělských karet vám přeje AstroTV.

Ušetřete
a předplaťte si
kredit
pro vaše
konzultace
s našimi věštci
Láska

Test
má mě ráda,
má mě rád?

Denní horoskopy

Beran Beran21.3. - 20.4. Váhy Váhy23.9. - 23.10.
Býk Býk21.4. - 21.5. Štír Štír24.10. - 22.11.
Blíženci Blíženci22.5. - 21.6. Střelec Střelec25.11. - 21.12.
Rak Rak22.6. - 22.7. Kozoroh Kozoroh22.12. - 20.1.
Lev Lev23.7. - 22.8. Vodnář Vodnář21.1. - 20.2.
Panna Panna23.8. - 22.9. Ryby Ryby21.2. - 20.3.
© 2011 RAINMAKER | všechna práva vyhrazena | službu provozuje RAINMAKER s.r.o.

CZIN.eu | Firmy obchody a odkazy | Katalog odkazů | Katalog stránek Začátek.cz | Katalog-Firem.com | ONLINE-ONLINE.cz | Rink.cz