AstroTV.cz
Registrace | Přihlásit se:
Naši astrologové a věštci Vám poradí v otázkách
lásky, partnerství,
zdraví
a peněz
Ocitli jste se v tíživé životní situaci? Potřebujete poradit s prací, s dětmi, s partnerem, s penězi nebo se zdravím?
Obraťte se na naše zkušené astrology, kartářky a věštce.
Zeptejte se karet nebo hvězd. Vezměte svůj život pevně do rukou.
Volejte!

Rok 2011: Rok kovového zajíce - Co náš čeká v druhé půlce?

Podle čínského lunárního kalendáře nastal počínaje únorem rok kovového zajíce nebo králíka. Jaký byl a co nás čeká v jeho druhé polovině? Čtěte astročlánky na AstroTV.

Po předchozím divokém roce tygra, který byl plný dramat a zvratů, plyne letošní rok spíše ve znamení klidu a spokojenosti. Jistě se najdou výjimky, ale pro většinu z nás by měl letošní rok sloužit spíše k odpočinku po prodělaných bitvách.

Lidé více než dříve trvají na diplomacii, uhlazenosti a komunikaci s tím, že diskuse a přesvědčování je lepší než hrubá síla. Proto je také rok kovového zajíce ideálním podhoubím pro diplomacii, mezinárodní vztahy a politiku. Více než kdy jindy vítězí zdravý rozum a dobrý vkus.

Potenciálním nebezpečím může být letos přílišná shovívavost a pohodlnost. Lidé mají tendence oddávat se snění, pohodě a požitkům. Užívat si není jen heslo současné doby, ale prosakuje také do životního stylu a má škodlivý vliv na morálku, pracovitost a smysl pro povinnost. Navíc se v letošním roce peníze vydělávají poměrně snadno a bez velké námahy. Zábava proto hraje hlavní roli.

Poklidný život může dospět až ke stavu chorobné ospalosti a zahálky. Všichni se snaží odkládat nepříjemné úkoly co nejdéle, morálka přestává být důležitá, nad dodržováním zákonů se nikdo příliš netrápí.

Jaký je kovový zajíc?

Zajíc ve spojení s kovem (1891, 1951, 2011) je fyzicky i duševně odolnější a houževnatější. Na rozdíl od ostatních zajíců není tak smířlivý a přístupný kompromisu. Má velké sebevědomí a důvěru ve vlastní přesvědčení a schopnosti. Nebojí se zodpovědnosti, ani převzetí iniciativy a ve většině pracovních záležitostí je až obdivuhodně úspěšný. Umí se koncentrovat na své cíle, je kreativní, chytrý i ambiciózní. Může však působit až příliš chladně.

Kovový zajíc je skutečný znalec života a dovede si ho rafinovaně okořenit. O názory druhých neprojevuje zájem, proto působí necitlivě.  Má rád umění, hudbu a v mnoha oblastech života projevuje svůj vytříbený vkus. Často se stává sběratelem. Ať už si zvolí jakoukoliv kariéru, velmi vrzy v ní dosáhne úspěchu, protože je velice pečlivý a obětavý. Jakožto romantik má občas sklon k depresím. Na jedné straně dokáže být žhavý a vášnivý, na druhé je prozíravý a hlubokomyslný. Vždy si žárlivě střeží své soukromí.

Vyhlídky na zbytek roku

Pokud budeme i v druhé polovině letošního roku respektovat charakteristické rysy kovového zajíce, měla by pro nás být velmi příjemná a příznivá.  Její převažující charakteristikou bude pohoda, dobrá nálada a bezstarostnost.

Až na občasné výkyvy způsobené příliš uvolněnou morálkou a všeobecnou snahou s ničím nespěchat a nedotahovat věci do konce, nás zřejmě nic překvapivého nečeká, což je na rozdíl od předchozích let plných napětí a velkých událostí, příjemná změna. Celkově vzato by měl být letošní rok kovového zajíce mírný, klidný a šťastný, bez velkých událostí.

Ušetřete
a předplaťte si
kredit
pro vaše
konzultace
s našimi věštci
Láska

Test
má mě ráda,
má mě rád?

Denní horoskopy

Beran Beran21.3. - 20.4. Váhy Váhy23.9. - 23.10.
Býk Býk21.4. - 21.5. Štír Štír24.10. - 22.11.
Blíženci Blíženci22.5. - 21.6. Střelec Střelec25.11. - 21.12.
Rak Rak22.6. - 22.7. Kozoroh Kozoroh22.12. - 20.1.
Lev Lev23.7. - 22.8. Vodnář Vodnář21.1. - 20.2.
Panna Panna23.8. - 22.9. Ryby Ryby21.2. - 20.3.
© 2011 RAINMAKER | všechna práva vyhrazena | službu provozuje RAINMAKER s.r.o.

CZIN.eu | Firmy obchody a odkazy | Katalog odkazů | Katalog stránek Začátek.cz | Katalog-Firem.com | ONLINE-ONLINE.cz | Rink.cz