AstroTV.cz
Registrace | Přihlásit se:
Naši astrologové a věštci Vám poradí v otázkách
lásky, partnerství,
zdraví
a peněz
Ocitli jste se v tíživé životní situaci? Potřebujete poradit s prací, s dětmi, s partnerem, s penězi nebo se zdravím?
Obraťte se na naše zkušené astrology, kartářky a věštce.
Zeptejte se karet nebo hvězd. Vezměte svůj život pevně do rukou.
Volejte!

Rok 2012: Hrozí nám konec světa?

Populární věštec Stanley Bradley má jasno. To, že by příští rok či následujících 2000 let nastal konec světa, s největší pravděpodobností nehrozí. Díky chybám v astrologických výpočtech a nepřesnému stanovování letopočtu v historii, není astrologicky spočitatelné, zda a kdy se co opravdu stane. Změny se ovšem v příštích letech dít budou a budou velké. Pokud chcete být v obraze, přečtěte si celý článek se Stanleym Bradleym na Astro TV.

Známý věštec Stanley Bradley má ohledně naší budoucnosti poměrně jasno. Krátkodobý i dlouhodobý výhled prezentoval již v několika svých článcích a knihách. Podle něj jsme se v posledních deseti letech připravovali na to, co má nyní nastat. „Byla to jen předehra k následujícím dvanácti letům, kdy se budou dít opravdu výrazné změny v přírodě i mezi lidmi. Po tomto dvanáctiletém období bude následovat deset let doznívání,“ upřesňuje Bradley.

Přírodní katastrofy v horizontu dvaceti let

Co se tedy bude dít? Podle věštce postihnou velká zemětřesení severní Čínu. Na hranici s Mongolskem očekává také pád meteoritu, který způsobí posuv zemských desek a tím rozsáhlé přírodní katastrofy, které se budou postupně šířit po celém světě. Připravit se máme na velká zemětřesení, sesuvy půdy, propady zemských ker, sopečnou činnost, erupce na slunci a velké výkyvy počasí.

V přírodě se budou dít rozsáhlé změny, nestálá bude i půda pod nohama. Věštec předpovídá propady půdy. „Propadat se budou lidé i s domy do země, do vzduchových kapes, které se postupně vytvořily pod povrchem. Po Fukušimě budou následovat další výbuchy jaderných elektráren po celém světě, čímž bude ještě více vychýlena ekologická rovnováha,“ zdůrazňuje Bradley.

Z tohoto hlediska se toho prý naštěstí ve střední Evropě moc dít nebude. Ačkoliv zřejmě pocítíme ekonomické následky přírodních katastrof ve světě, nás žádné velké přírodní pohromy jako ve světě nečekají. Dopad na střed Evropy bude mít především počasí, velké výkyvy teplot, záplavy, uragány atd. Dají se očekávat nižší průměrné teploty, více srážek a lokální povodně. V ekonomické oblasti bude krize trvat ještě minimálně oněch 12 let. V některých oblastech se to projeví dříve, jinde později, někde více, někde méně. Burza nebude stabilní. Hrozí také problémy v letecké dopravě po celém světě.

Konec světa 2012? Hloupost!

Že by v příštím roce měl nastat konec světa, věštec Bradley rezolutně popírá. Mayský kalendář prý stojí na chybných astrologických výpočtech a mylných předpokladech. Navíc se letopočet historicky několikrát změnil. „V podstatě nikdo neví, který rok dnes máme. Bát se toho, že příští rok nastane nějaká mýtická apokalypsa, je opravdu zbytečné. Změny se dějí neustále. Některé jsou plíživé, některé jsou jasně viditelné,“ dodává věštec, který astrologii ani klasickému výkladu karet příliš nevěří. Sám věští u jednotlivců z paměti buněk, obecně z Univerza. Z paměti buněk lze vyčíst minulost, v minulosti je stále dokola opakující se budoucnost. V paměti buněk (DNA) jsou informace o zdraví jednotlivce, o jeho předcích, genetických zátěžích, o minulých generacích. Najdete v nich veškeré informace o všem a vše se opakuje v pravidelných cyklech,“ vysvětluje Bradley, který mimo jiné předpověděl výbuch Fukušimy i další přírodní katastrofy.

Ohrožení budoucnosti: Bezcitná společnost

Podle Stanleyho Bradleyho představují největší nebezpečí budoucnosti lidé sami pro sebe. „Od revoluce se u nás rodí bezcitná společnost. Mezi námi se ztrácí cit a láska, nepředáváme ji svým dětem. Nevěnujeme se jim. Rostou z nich jedinci bez sebedůvěry, naivní a nezralí lidé neschopní lásky a hlubších vztahů,“ vysvětluje věštec.

Podobná situace ovšem neplatí pouze pro Českou republiku, ale postupně nastává v celém světě a zejména v postkomunistických a rozvojových státech. Počítače, televize ani konzum nemohou nahradit rodinu a radost ze života. Bradley připomíná, že základem všeho je dobrá a pevná rodina, která jedince utváří a která je také předpokladem jeho dalšího vývoje.

Mám teorii, že neexistuje vina ani spravedlnost v rámci jednotlivce, ale obě fungují v rámci rodinného systému. Děláme to, k čemu jsme byli v rámci tohoto systému naprogramováni,“ uvádí. Sklony k nevěře tak mají jedinci, kde jeden z rodičů druhého podváděl, sklony k ubližování nebo týrání druhých fungují na stejném principu. Dlouhodobá nerovnováha v rodině vede k nerovnováze v celé společnosti a k tomu, co lze možná nazývat krizí normálnosti. „Normální je totiž to, co dělá většina, a co bude normální, až bude většina lidí nenormálních?“ ptá se Bradley.

Století duchovního rozvoje na dosah

Nadcházející století má být nejen podle Bradleyho stoletím duchovního rozvoje. Kdo se nedá na duchovní cestu, nezvládne rychlý nástup technologií a velkých změn. „Technologie nás válcují, permanentní stres nás zabíjí. K tomu nestálé počasí, erupce na slunci, špatné klima. V příštích letech prudce vzroste počet duševně nemocných lidí. Do třiceti let by měl být stav populace jedna ku jedné v poměru duševně zdraví k duševně nemocným,“ konstatoval věštec. Díky tomu dojde ke zpochybnění toho, co je a není normální.

Lidé budou muset přehodnocovat ustálené názory a zažité konvence a hledat si novou cestu ve složitém světě. Za tento prudký vzestup duševních onemocnění budou nést zodpovědnost především nové technologie, které rostou takovou rychlostí, že se jim lidská psychika nedokáže přizpůsobovat. „Lidé se už nestačí v komplikovaném světě orientovat a čím dál více se ztrácí. Pokud se v určitém bodě nevydají správným směrem, s velkou pravděpodobností psychicky onemocní,“ zdůrazňuje Bradley, pro kterého je základem prevence.

Ušetřete
a předplaťte si
kredit
pro vaše
konzultace
s našimi věštci
Láska

Test
má mě ráda,
má mě rád?

Denní horoskopy

Beran Beran21.3. - 20.4. Váhy Váhy23.9. - 23.10.
Býk Býk21.4. - 21.5. Štír Štír24.10. - 22.11.
Blíženci Blíženci22.5. - 21.6. Střelec Střelec25.11. - 21.12.
Rak Rak22.6. - 22.7. Kozoroh Kozoroh22.12. - 20.1.
Lev Lev23.7. - 22.8. Vodnář Vodnář21.1. - 20.2.
Panna Panna23.8. - 22.9. Ryby Ryby21.2. - 20.3.
© 2011 RAINMAKER | všechna práva vyhrazena | službu provozuje RAINMAKER s.r.o.

CZIN.eu | Firmy obchody a odkazy | Katalog odkazů | Katalog stránek Začátek.cz | Katalog-Firem.com | ONLINE-ONLINE.cz | Rink.cz