AstroTV.cz
Registrace | Přihlásit se:
Naši astrologové a věštci Vám poradí v otázkách
lásky, partnerství,
zdraví
a peněz
Ocitli jste se v tíživé životní situaci? Potřebujete poradit s prací, s dětmi, s partnerem, s penězi nebo se zdravím?
Obraťte se na naše zkušené astrology, kartářky a věštce.
Zeptejte se karet nebo hvězd. Vezměte svůj život pevně do rukou.
Volejte!

Máte magický talent nebo věštecké schopnosti?

Vidíte barevné aury kolem lidí? Máte přístup k informacím, které ostatním zůstávají skryty? Dokážete vnímat a ovlivňovat pocity ostatních? Čtete z karet budoucnost? Pak jste patrně obdaření nějakou formou magického talentu. Jak to s těmito nadanými lidmi je a že dar vždycky nemusí znamenat pouze samá pozitiva, vám přiblížíme na Astro TV.

Magie je všude kolem. Někteří ji považují za energii, jiní za intuici, další za přírodní úkaz. Někdo staví magii na roveň vědě, další trvá na striktním rozdělení oblastí. Pro někoho je naprosto zásadní dělení na černou a bílou magii, zatímco jiným lidem splývá v jedno.

Magie a intuice

S magickým talentem se potkáváme, aniž bychom to věděli. Někteří z nás jej možná podvědomě používají ve své práci nebo v komunikaci s ostatními lidmi. Pokud se velmi často řídíte svými pocity a necháte se vést svou intuicí při řešení složitých problémů a při rozhodování, pravděpodobně máte na své straně špetku magického talentu. Zkuste prohloubit své schopnosti. Máte-li velmi často dojem, že byste něco měli nebo naopak neměli udělat, zkuste se tím řídit a sledujte, co se stane. Uvidíte, že budete mít naprosto neočekávané výsledky.

Energie, jasnovidectví

Magie se projevuje v našem každodenním životě. Je to forma energie. Pokud vyslovíte reálné přání, s největší pravděpodobností se vám splní. Měli byste však být velmi opatrní. Přání se totiž může splnit až do absurdních důsledků, které jste nečekali. Formulujte je tedy pečlivě a vždy si dobře rozmyslete, jestli skutečně chcete, aby se vám splnilo.
Někteří lidé disponují velmi rozvinutými magickými schopnostmi. Dokážou komunikovat s vyššími sférami bytí, čerpat z nich informace, mají předtuchy, jasnovidecké vize, věštecké schopnosti. Poradí vám se vztahy, umí vás vyléčit, pomohou vám s osobním rozvojem. Častokrát stačí, když dodají svému okolí ten správný impulz nutný pro nápravu. Je to však jednoduché mít takové schopnosti?

Talent nebo prokletí?

Mnoho z těchto lidí by vám jistě potvrdilo, že se často jedná o nadání, které se velmi lehce může stát prokletím. Hranice mezi informacemi, které chcete získat a které díky svým schopnostem dostáváte, je velmi křehká. Pokud neumíte takový zdroj „ladit“ a „napojit“ se na něj jen v případě potřeby, můžete získávat informace o komkoliv a o čemkoliv takřka bez omezení a bez ustání. A to už tak optimisticky nezní, že?

Magie a rovnováha

Z pozitivní schopnosti může vzniknout traumatizující zkušenost. Znamená to třeba, že už nebudete moct jezdit autobusem, protože je tam moc lidí na malém prostoru a vy do nich „vidíte“. Pokud jste z vesnice, možná vám to nevadí, ale v městě je velmi těžké zdržovat se na místech, kde není moc lidí.
Jako u každého talentu, i v případě magických schopností hraje důležitou roli rovnováha. V případě, že nechcete svým schopnostem podřídit a obětovat celý svůj život, měli byste se vždy snažit držet je na uzdě a rozvíjet je. Jedině tak budete moci používat svůj magický talent tak, aby vám i ostatním sloužily.
 

Autor: AstroTV
Ušetřete
a předplaťte si
kredit
pro vaše
konzultace
s našimi věštci
Láska

Test
má mě ráda,
má mě rád?

Denní horoskopy

Beran Beran21.3. - 20.4. Váhy Váhy23.9. - 23.10.
Býk Býk21.4. - 21.5. Štír Štír24.10. - 22.11.
Blíženci Blíženci22.5. - 21.6. Střelec Střelec25.11. - 21.12.
Rak Rak22.6. - 22.7. Kozoroh Kozoroh22.12. - 20.1.
Lev Lev23.7. - 22.8. Vodnář Vodnář21.1. - 20.2.
Panna Panna23.8. - 22.9. Ryby Ryby21.2. - 20.3.
© 2011 RAINMAKER | všechna práva vyhrazena | službu provozuje RAINMAKER s.r.o.

CZIN.eu | Firmy obchody a odkazy | Katalog odkazů | Katalog stránek Začátek.cz | Katalog-Firem.com | ONLINE-ONLINE.cz | Rink.cz